Remont

Remont

Remont

TOO OMA VANATEHNIKA MEIE HOOLE ALLA

Remondime ja hooldame eelkõige selliseid Ukrainast ja Venemaalt pärit vanemat tüüpi mootorrattaid nagu Ural, Dnepr, K750, M-72 ja IZ. Tänu pikaaegsele kogemusele tunneme vanu mootorrattaid ja nende iseärasusi põhjalikult. Eelmainitu aitab omakorda leida sobiliku lahenduse igale väljakutsele.

Lisaks eelpool nimetatud mudelitele teeme korda ka muu vanatehnika ja agregaadid nagu näiteks raudtee dresiinid, tuletõrjepumbad, kõikvõimalikud elektriseadmed ning paljud teised mootorrattad: Jawa, Pannonia, BMW jne.

Parandame kõike mis liigub: mootoreid, käigukaste, väntvõlle, generaatoreid, magneetosid, rihime kodarrattaid. Seega kui plaanite vajaliku kuid oma meelest katkise asja ära visata, tasub enne meiega konsulteerida – parandame ära!

Suur tööpinkide valik annab meile hea võimekuse teostada tööd kiiresti parima kvaliteediga. Meie töökojas on olemas treipink ja freespink mis on vanatehnika parandamisel vältimatud. Võimalikud on erinevad keevitused, klaaskuul- liivaprits, poleer- lihvpingi tööd. Olemas on ka magneetode magnetiseerimiseks vajalikud seadmed, samuti teisteks elektritöödeks, nagu näiteks generaatorite ja releede parandamiseks vajalikud testpingid.

Pikaaegne kogemus on näidanud, et ei ole lahendamatuid olukordi – viisil või teisel saame kõik tööle. Küsi julgelt:

Küsi hinda

Hinnakiri

(sis. 22% käibemaksu)

Remondi töötund

42 € / h

Kepsud

Väntvõllide lahti, kokku pressimine koos rihtimisega

45 € / 1 keps

Suuremate tööde puhul võimalikud erikokkulepped.

Olen täielikult rahul juba mõned aastad edukalt toiminud teenindusega nii internetist kui ka kohapeal käies.”

Jukka Karen (SOOME)

X