Remont

Remont

Remont

Sinu vanatehnika on meie hool!

Hooldame ja remondime eelkõige vanemat tüüpi mootorrattaid ning muud vanatehnikat. Enim oleme keskendunud Ural, Dnepr, K750, M72, IZ mudelitele, antud mudelitele on meil olemas suur varuosade valik ning kõrged teadmised nende remondiks. Lisaks teeme korda ka kõik muud mootorrattad (Jawa, Pannonia, BMW jne.), kui ka muud agregaadid (raudtee dresiinid, tuletõrjepumbad, kõikvõimalikud elektriseadmed jne.).

Parandame kõike mis liigub: mootoreid, käigukaste, väntvõlle, generaatoreid, magneetosid, rihime kodarrattaid. Meile on toodud remonti väga erinevat vanatehnikat, alustades väiksematest abimootoritest lõpetades raudtee dresiini või tuletõrje veepumbaga. Seega kui plaanite vajaliku ja oma meelest katkise asja ära visata, tasub enne meiega konsulteerida – parandame ära!

Suur tööpinkide valik annab meile hea võimekuse teostada tööd kiiresti parima kvaliteediga. Meie töökojas on treipink, freespink mis vanatehnika parandamisel on vältimatud. Erinevad keevitused, klaaskuul- liivaprits, poleer- lihvpingid. Magneetode magnetiseerimiseks vajalikud seadmed, kui ka teisteks elektritöödeks, nagu näiteks generaatorite ja releede parandamiseks vajalikud testpingid.

Pikk töökogemus on näidanud, et ei ole lahendamatuid olukordi – viisil või teisel saame kõik tööle. Küsi julgelt:

Hinnakiri

(sis. 20% käibemaksu)

Remondi töötund

42.00 €

Kepsud

väntvõllide lahti, kokku pressimine koos rihtimisega

45 € / 1 keps

Suuremate tööde puhul võimalikud erikokkulepped.

Olen täielikult rahul juba mõned aastad edukalt toiminud teenindusega nii internetist kui ka Tallinnas kohapeal käies.”

Jukka Karen