Meist

Meist

Meist

Läbi kahe aastakümne

Kuidas kõik algas

Meie lugu

MotoNostalgia asutaja, Marko Pettai, on mootorratastega olnud seotud lapsepõlvest saati. Tema esimene ratas oli mopeed Delta, seejärel krossiratas CZ125, Jawa 638 jpt. Mopeed Deltaga, mis oli ringi ehitatud võistlusrattaks, sai sõidetud ka ringrada. Mõni eelpool nimetatud ratastest on Markol siiani mälestusesemena alles.

Tema esimene sõit oli 12. aastaselt külgkorv mootorrattaga Dnepr, mis kuulus tema isale. Järgneval viiel aastal sai Dnepriga palju ringi liigeldud, kuna see oli peamine liikumisvahend nende suvekodus Saaremaal, aga seda muidugi siis, kui see üldse käivitus. Tol ajal olid mootorrattad Eesti saartel väga tavapärased sõiduvahendid, sest nendega oli lihtne liigelda ja pääses igale poole.

 

 

 

AJalugu

1996 – algas vanade mootorrataste müük Soome millest saigi kõik alguse.

2001 – avasime East Highway kaupluse, asukohaga Lootsi tänaval, Tallinnas, kuhu jäime püsima kuni 2003. aastani.

2003 – avasime oma esimese East Highway veebipoe, mis oli suunatud Soome turule.

2013 – avasime uuendatud veebipoe viies keeles: eesti, soome, inglise, vene, saksa, mis aitas kaasa kiiresti globaalseks müügikohaks muutumisele. Vaata SIIT, kuhu oleme oma kaupu saatnud

2013 – meiega liitus tõeline geeniusmehhaanik Silver Sukles, kelle jaoks ei ole olemas tehnilisi probleeme, vaid on väljakutsed. Väljakutsed Silverile meeldivad ja neid meil tema õnneks jagub.

Ma olen väga tänulik, et keegi suudab, jaksab ja tahab sellise äriga tegeleda..

Tanel Talve, püsiklient

Festival

2016. aastal sai alus pandud koguperefestivalile MotoNostalgia. Esimene festival toimus LaitseRallyPark-is ja tõi kokku palju rahvast ning suurel hulgal erinevat huvitavat vanatehnikat. Festivali jaoks sai loodud ka eraldi veebileht aadressil festival.motonostalgia.com. Festivali korraldame jätkuvalt uues asukohas edasi ning sellest kasvas välja ka uus MotoNostalgia kaubamärk.

X