Meist

Meist

Meist

Läbi kahe aastakümne

Kuidas kõik algas

Meie lugu

MotoNostalgia asutaja, Marko Pettai, on mootorratastega olnud seotud lapsepõlvest saati. Tema esimene ratas oli mopeed Delta, seejärel krossiratas CZ125, Jawa 638 jpt. Mopeed Deltaga, mis oli ringi ehitatud võistlusrattaks, sai sõidetud ka ringrada. Mõni eelpool nimetatud ratastest on Markol siiani mälestusesemena alles.

Tema esimene sõit oli 12. aastaselt külgkorv mootorrattaga Dnepr, mis kuulus tema isale. Järgneval viiel aastal sai Dnepriga palju ringi liigeldud, kuna see oli peamine liikumisvahend nende suvekodus Saaremaal, aga seda muidugi siis, kui see üldse käivitus. Tol ajal olid mootorrattad Eesti saartel väga tavapärased sõiduvahendid, sest nendega oli lihtne liigelda ja pääses igale poole.

1996. aastal algas vanade mootorrataste müük Soome ja sealt edasi sai kõik alguse.

2001 tegime East Highway kaupluse, mis asus Tallinnas Lootsi tänaval kuni 2003.

2003. aastal tegime oma esimese veebipoe East Highway, mis oli ainult soomekeelne.

2013. aastal tulime välja uuendatud veebipoega, mis oli viies keeles: EST, FIN, ENG, RUS, GER ning e-poe müük muutus kiiresti globaalseks. Vaata SIIT, kuhu oleme oma kaupu saatnud.

2013. aastal liitus meiega tõeline geeniusmehhaanik Silver Sukles, kelle jaoks ei ole olemas tehnilisi probleeme, vaid on väljakutsed. Väljakutsed Silverile meeldivad ja neid meil tema õnneks jagub.

 

Festival

2016. aastal sai alus pandud festivalile MotoNostalgia. Esimene festival toimus LaitseRallyParkis, mis tõi kokku palju rahvast ja suurel hulgal erinevat huvitavat vanatehnikat. Festivali jaoks sai loodud  ka eraldi veebileht aadressile festival.motonostalgia.com. Festivali korraldame jätkuvalt edasi, sellest kasvas välja ka uus MotoNostalgia kaubamärk.

Ma olen väga tänulik, et keegi suudab, jaksab ja tahab sellise äriga tegeleda..

Tanel Talve, püsiklient